Susisiekite su mumis

WhatsApp

apie mus

Statybinės technikos, įrankių nuomos ir pardavimo ekspertai, turintys daugiau nei 10 metų patirtį.

Pasirinkę mus, gausite aukščiausios kokybės įrangą, puikų aptarnavimą ir palankias kainas. Su tiesioginiu gamintojo palaikymu, mūsų požiūris – MES GALIME DAUGIAU!

 

Iš visų pagrindinių ilgalaikės nuomos Lietuvoje atstovų, mūsų įmonė - „ARSENAL“, savo klientams gali pasiūlyti geriausią nuomos kainos garantiją. Suteiksime Jums išskirtinį vienos dienos, savaitės ar mėnesio nuomos pasiūlymą.

Įrangos keitimas

Visuomet rūpinamės, kad mūsų įranga veiktų. Suremontuosime arba pakeisime įrangą per 4 darbo valandas nuo prašymo pateikimo momento, jei tai nutiko ne dėl kliento kaltės.

Pristatymas 24/7

Darbo dienomis ir savaitgaliais įrangą pristatome 24/7, jei užsakymas pateikiamas prieš 1 dieną.

Išperkamoji nuoma

Kartu su įrangos nuoma ir pardavimu suteikiame palankų finansavimo modelį įrangos įsigijimui. Išperkamoji nuoma: kai technikos nuomos kaina per dieną padengia įsigijimo išlaidas.

Grąžinimas tą pačią dieną

Grąžindami įrankius tą pačią dieną, gaukite iki 20% nuolaidą.

KODĖL VERTA NUOMOTIS IŠ MŪSŲ?

  1. Nuomokitės ilgiau – mokėkite mažiau! Nuomojamai įrangai taikomos nuolaidos iki 50%, jei įranga nuomojama ilgiau nei vieną kalendorinį mėnesį.
  2. Klientui suprantamos ir iš anksto nuspėjamos transportavimo kainos, be jokių paslėptų ar papildomų išlaidų.
  3. Nuolatiniams klientams – nemokama kava mūsų nuomos punkte.
  4. Perkant naują techniką, jei ji sugenda, garantiniu laikotarpiu siūlome pakaitinę įrangą iš mūsų nuomos parko, iki ji bus sutaisyta nemokamai.
  5. Technikos nuoma ir pardavimas vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su Jumis įvertinsime Jūsų poreikius, galimą technikos apkrovą ir rekomenduosime naudingiausią įrangos pirkimo ar nuomos sprendimą.
  6. Jei įrangą įsigijote iš mūsų, o Jūsų statybvietėje ji stovi be darbo, „Arsenal“ siūlo galimybę išnuomoti Jūsų įrangą kitiems klietams ir tokiu būdu gauti pajamas iš savo technikos nuomos.
  7. Siūlome technikos pristatymą į Jūsų statybvietę, per 2 valandas nuo užsakymo momento, mūsų darbo laiku,  ir 7 dienas per savaitę kitu laiku, jei užsakymas pateikiamas bent prieš vieną dieną.
  8. Suteikiame galimybę pasirinkti nuomojamos įrangos draudimą.
  9. Greitai atliekame remonto darbus ir įrangos keitimą bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.
  10. Lankstus ir klientams patogus nuomos punktų darbo laikas, darbo dienomis nuo 07:30 val. iki 16:30 val.

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ KOMANDOS

Sparčiai augame, todėl visada esame atviri ir ieškome naujų komandos narių. Mėgstate iššūkius? Norite mokytis ir išbandyti naujas technologijas? Parašykite mums, pasikalbėkime.

Pasirinkite šalį:

JŪSŲ KREPŠELIS

Užsakymas
0 €